Blask i błysk

Glamour to ostatnio bardzo modny styl, ten niezwykle nowoczesny design wziął swoje pochodzenie z dawnego kina hollywoodzkiego. Przestrzenie urządzone w tym stylu mają niezwykły przepych ale przy tym niezwykle błyszczą i są napełnione wspaniałym blaskiem. Takie pomieszczenia są jasne, mają w sobie dużo szkła i kryształu, na podłogach leżą białe, puchate dywany a na ścianach wiszą piękne i duże lustra. Lampy oświetlające pomieszczenie w stylu glamour są kryształowe, niezwykle błyszczą i dają bardzo jasne światło.

 

Krzesła glamour

ławy glamour, sofy czy fotele w stylu glamor to nowoczesne meble z pikowanymi zagłówkami, w jasnych obiciach z dużą ilością szkła, na przykład szklane są blaty stołów i ław. Projektanci wnętrz bardzo lubią projektować wnętrza w typie glamour i choć dla niektórych osób ten styl to okropny kicz, dla większości osób jest to jednak blask, błysk i jasność.
Te niezwykle eleganckie przestrzenie w stylu glamour bardzo powiększają wizualnie dane pomieszczenia, sprawiają, że pomieszczenie jest eleganckie i epatuje bardzo dobrą energią. Styl glamour to styl cool, staje się coraz bardziej popularny. Już nie tylko mieszkania czy domy, mają wnętrza glamour, w takim stylu zaczyna projektować się wnętrza biur czy kancelarii. Styl daje niezwykłą lekkość, nie przytłacza, ludzie bardzo lubią przebywać w miejscach urządzonych według stylu glamour. Szkło, kryształ, lekkie krzesła, białe dywany, niekonwencjonalne meble to tylko drobny przykład umeblowania glamour. Do tego dochodzą bibeloty, szklane lub pozłacane lampy, elegancko oprawione zdjęcia, wazony na kwiaty czy w końcu dekoracyjne panele na ścianach. Kolory stylu glamour to przede wszystkim biel, czerń, beż, czekolada czy złoto. Naprawdę nie da się nie zachwycić tak urządzonym wnętrzem. Styl glamour powoli staje się stylem bardzo popularnym, w tym stylu urządza się całe mieszkania, sypialnie, salony, łazienki czy kuchnie. Wnętrza w takim stylu są naprawdę warte wszelkiego zachodu, warto tak urządzić swój dom czy mieszkanie.

Sprawdź: https://www.shop.bellacasa.co/pl/c/Lawy/21