Regał zaciskowy

Regały zaciskowe to doskonałe rozwiązanie do magazynów, hurtowni, archiwów, a także pomieszczeń gospodarczych i gastronomicznych. Pozwalają na uporządkowane, przechowywanie kartonów, pojemników, jak również segregatorów z dokumentami. Chcąc kupić regał zaciskowy Ostrów Wielkopolski jest miastem, w którym nie będzie problemu ze znalezieniem sklepu, który ma go w swojej ofercie. Jeśli chcesz zakupić w ilościach hurtowych regał zaciskowy Ostrów Wielkopolski posiada również kilku producentów, którzy wykonują ten przedmiot w wysokiej jakości oraz w dobrej cenie.
regał zaciskowy
Wykorzystanie solidnych materiałów konstrukcyjnych zapewnia wysoką jakość produktu, a także jego stabilność oraz wytrzymałość. Regał zaciskowy cechuje się wysoką różnorodnością i możliwością dopasowania optymalnej wersji wymiarowej do przestrzeni magazynowej.
Regał zaciskowy to produkt metalowy, może być zbudowany z blachy ocynkowanej, malowany proszkowo na wybrany kolor (najczęściej używane są kolory białe, popielata i czarne). Regał składa się z słupków nośnych o rożnej wysokości oraz z rożnej ilości półek, co daje mu możliwość dopasowania do wymagań klienta. Obciążenie jednej półki jest uzależnione wielkości całego regału. To samo tyczy się dopuszczalnego całkowitego obciążenia regału. Półki można montować na różnej wysokości oraz w różnych odstępach, w zależności od wysokości przechowywanych przedmiotów. Półki w regałach zaciskowych przeważnie są produkowane z metalu lub płyty wiórowej. Regał można wyposażyć w dodatkowe elementy takie jak ogranicznik boczny, ogranicznik tylny oraz przegroda wsporcza do segregatorów. Elementy te nie pozwolą ona na to, żeby przedmioty stoczyły się lub spadły z półek. Regały może być skręcany za pomocą śrub lub bez ich użycia- system wtykowy. Dzięki dobrze dobranym elementom złącznym a także wzmocnieniom regały są proste i szybkie w montażu oraz bezproblemowe w transporcie. Regał zaciskowy, który jest wyprodukowany z najwyższą starannością, dokładnością
oraz zostały wykonane na nim próby wytrzymałościowe (które potwierdzają deklarowane obciążenie), będzie bardzo stabilny i posłuży na długie lata.